Сексуальна освіта. Захищений та незахищений секс.
Тема 1. Сексуальна освіта: від табу до європейських стандартів. Рекомендації міжнародних установ щодо сексуальної освіти, чому вона важлива, що і як варто говорити дітям на різних етапах їх життя.

Тема 2. Захищений та незахищений секс.

Спікерки:
Тетяна Суліма — сексологиня, членкиня Секції сексології і сексуальних розладів Спілки психологів і психотерапевтів України. Досліджує жіночність та сексуальність. Більше п'яти років подорожує, спілкується з жінками різних культур, вивчає історію та традиції різноманітних аспектів жіночої сексуальності, звертаючись до мислителів різних епох, істориків, культурологів, сексологів, психологів, тому що вважає: «Щоб зрозуміти cексуальність сучасної жінки XXI ст, необхідно знати історію та міжкультурні традиції».

Дар'я Непочатова — сексологиня-психологиня, членкиня Секції сексології і сексуальних розладів Спілки психологів і психотерапевтів України, письменниця, співзасновниця Creative Women Space. Останні шість років досліджує питання жіночої сексуальності. Авторка та ведуча програм з жіночої ініціації. Проводить терапевтичні зустрічі за мотивами книги Клариси Пінколи Естес «Жінки, що біжать з вовками». Створює світ, в якому жінки цінують свою красу, пізнають свою сексуальність, приймають свою природу, люблять себе і своє тіло, використовують свою жіночу силу та енергію для зміни власного життя і реалізації свого потенціалу.
Made on
Tilda