ВЖИВАННЯ НА ДОРОЗІ
Практичні тренінги з безпеки дорожнього руху
20-22 липня в Києві відбулися практичні тренінги з безпеки дорожнього руху, які провів освітній центр Safety Park. Заняття проходили на автодромі «Чайка» та на території паркінгу гіпермаркету «Ашан» на Почайній.

Лекції пройшли в рамках комплексного курсу #Курс100. Впродовж трьох днів практичних тренінгів 20-22 липня студенти дізналися від сертифікованих інструкторів та експертів-практиків: що таке екстремальне (extreme driving) та захисне водіння (defensive driving), що треба робити, якщо склалась аварійна ситуація за кермом, і як передбачити та не потрапити у небезпеку на дорозі; яким має бути ефективний захист на мотобайку та як його правильно підібрати; що робити, коли людина є учасником або свідком ДТП; а також, як людині у інвалідній колясці пристосуватися до життя в українських інфраструктурних та культурних реаліях.

Лекторами тренінгів виступили: програмна менеджерка ГО «Група активної реабілітації» Уляна Пчолкіна, директор ГО MotoHelp Дмитро Буренін, директор тренінгової компанії «Центр спеціальної підготовки» Олег Картавий та інструктор-викладач «Центру спеціальної підготовки» Віктор Плотніков, інструктори центру безпечного керування автомобілем «Твоя безпека» – Геннадій Мазепа та Дмитро Павлов, інструктори школи автодрому «Чайка» – Артем Шабазов та Олег Сухоруков, засновник мотошколи The Riders Леонід Каллаш та провідний мототренер школи The Riders Олександр Бобер.

Місце для проведення тренінгів надали: автодром «Чайка», гіпермаркет «Ашан» та компанія «Ceetrus Україна».

24 липня 2020
Що робити під час теракту
У центрі Луцька чоловік захопив пасажирський автобус «Берестечко - Краснилівка». Щиро співчуваємо людям, що стали заручниками терориста у Луцьку. Сподіваємось та хочемо вірити, що правоохороним органам та спеціалістам, задіяним у врегулюванні цього інциденту вдасться взяти ситуацію під контроль, зупинити її розвиток та завершити без будь-яких жертв та потерпілих.

25 травня на комплексному # Курс100 відбулася лекція «Що робити під час теракту. Алгоритм Дій. Прийняті в світі протоколи ». Рекомендуємо до перегляду усім бажаючих від 12 років.

Бажаємо, щоб вам ніколи не стали в нагоді ці знання, але, враховуючи нестабільну ситуацію в країні, надаємо змогу буті готов до будь-якого перебігу подій.

#safetypark #trafficchallenge #SafetyParkUkraine #Теракт

21 липня 2020
Made on
Tilda